Firma Dark Project powstała na początku 2012 roku, z myślą o działaniu w dziedzinie informatyki, z ukierunkowaniem w stronę sieci komputerowych. Zakres świadczonych usług staramy się systematycznie poszerzać. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów biznesowych jak i indywidualnych.

 

Nasza kadra to grupa wykształconych specjalistów - inżynierów, z bogatym doświadczeniem w branży. Zapewniamy tym samym profesjonalną obsługę i współpracę na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Wyróżnia nas pomysłowość oraz ambicja w realizacji licznych projektów. Dążenie do ciągłego rozwoju i poszerzanie horyzontów sprawia, że nie stoimy w miejscu. Biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach z dziedziny IT, utrzymujemy stały kontakt z najnowszymi technologiami, aby tylko najnowocześniejsze rozwiązania wdrażać u naszych kontrahentów.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

You need flash.


Współpraca z firmą Dark Project to prawdziwa przyjemność. Wdrożenie systemu przebiegło sprawnie bez najmniejszych komplikacji. Cały proces został przygotowany kompleksowo od A do Z.

Marcin Koziara
Komornik sądowy przy sądzie rejonowym
w Łasku
Profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość to największe atuty firmy Dark Project. Wykonany projekt, spełnia 110% pokładanych w nim oczekiwań. Życzę każdemu tak miłej i owocnej współpracy.

Radomir Szczeponik
Komornik sądowy przy sądzie rejonowym
w Łasku
Copyright ® 2012 DarkProject